Z jesenného festivalu "Jesenické nebe" 2013

Verzia pre tlačVerzia pre tlač

Prišla jeseň a s ňou okrem iných udalostí aj 3. ezoterický festival v Jeseníku. Na tomto mieste som bola vôbec po prvý krát. Okrem trošku náročnej cesty cez horský prechod Červenohorskym sedlom pod Pradedom, za nádherného slnečného počasia nás privítal Jeseník. A to nielen ako kúpeľné kúzelné mestečko, obklopené horami a krásnou prírodou, ale najmä ľudia, ktorí tento festival organizovali, či tí ktorí sa zúčastnili ako predajcovia, prednášatelia, či účastníci.

Aj pre mňa sa našlo miesto v prednáškovej triede, kde som mohla porozprávať o mojej práci, poslaní, mandalách ktoré tvorím s pomocou mojich duchovných i svetelných sprievodcov a každý si mohol precítiť osobne ich energiu i obsah. Iní sa zase pristavili pri stánku a odniesli si to, čo ich intuitívne oslovilo.

Ďakujem za bohatý program spestrený hudobnými vložkami i koncertom, všetkým ktorí prišli, za vzájomné obohatenie, za nové priateľstvá i partnerstvá, i za to že sme mohli spoločne zdieľať nádherné chvíle počas festivalu.

Teším sa na ďalší ročník.

Pre www.svetlozeny.sk  napísala Janka Bálintová. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom.

Zobraziť galériu?: 
Áno