Vlasové ozdoby z umelých kvietkov

Verzia pre tlačVerzia pre tlač

                                                         

V tejto časti nájdete vlasové ozdoby - čelenky, venčeky, party, sponky, hrebienky, gumičky do vlasov, brošne, vyrobené z umelých kvietkov.

V článku nižšie nájdete fotky tých, ktoré som už vyrobila, niektoré sú aj predané.

Čelenky ktoré používam sú buď na pružnej čelenke - gumičke, alebo kovové, potiahnuté stužkou, preto netlačia a dajú sa zároveň prispôsobiť na veľkosť hlavy. Kvetinky sú pevne zafixované zo spodnej strany filcom, takže sa nemôže ozdoba rozpadnúť, a zároveň chráni vlasy. Keďže je čelenka kovová, je pevná, ale aj pružná, preto ju deti nezlomia. Čelenky sú zdobené buď po celom obvode čelenky, alebo na jednu stranu, teda je ozdoba na bočnej strane hlavy.

Pre malé dievčetká či miminká s málo vláskami sú k dipozícií čelenky na pružnej čipke tiež podľa priania.

Podľa vášho priania môžem vyrobiť práve takú kombináciu či variantu kvetov, farieb, veľkosti, aké potrebujete či už ako doplnok k oblečeniu pre dámy v akomkoľvek veku, slečny, dievčatká, či k ľudovému oblečeniu, kroju - party, k cirkevným príležitostiam - krstu, birmovke,...

Vlasové ozdoby sú vhodné aj ako doplnok k svadobnému účesu pre nevesty či družičky, rozlúčky so slobodou, plesy, reprezentačné príležitosti či tanečné vystúpenia.

Môžu byť využité aj ako kvetinové náramky či dekorácie na kabelky, brošne, či na slávnostný stôl samozrejme na vhodnom podklade.

Ceny sa pohybujú podľa veľkosti ozdoby a počtu kvetov.

sponky, gumičky  2,- až 6,- €

brošne, hrebienky 5,- až 10,- €

čelenky 5,- až 25,- €

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte prostredníctvom kontaktkého formulára na stránke nižšie, alebo mailom: svetlozeny@gmail.com  či na tel. čísle 0911 756 324.

Objednané ozdoby je možné vyzdvihnúť osobne v Bratislave, alebo zašlem na dobierku.

Zobraziť galériu?: 
Áno