Môj spôsob liečenia

Keďže pracujem so sklom na ktoré maľujem farbami, tak som rozšírila a včlenila túto oblasť do liečby s energiami.

     Liečbu farbami ponúkam a používam ako doplnkovú ku každej terapii pôsobením farebných spektier formou ich pôsobenia buď v priestore, alebo priamym položením na jednotlivé čakry ktoré nimi harmonizujem. Sú to farebne namaľované menšie opracované sklá, ktoré každé z nich rezonuje v inej farebnej vibrácií. Tieto farebné sklíčka sú maľované vedomým naprogramovaním harmonizačných, liečebných a vibračných účinkov pomocou svetelných pomocníkov anjelov, AA, Majstrov pre jednotlivé čakry, čím je otvorené sféra liečebného pôsobenia aj takouto formou. Dĺžka pôsobenia je rôzna v závislosti od disharmónie organizmu a jeho energetických tiel. Je to doplnková terapia pôsobením sily farieb.

     Po skončení sedenia či terapie si budete mať možnosť zakúpiť  Vami zvolený prívesok či žiarič s možnosťou si objednať váš osobný so symbolom a odkazom Vášho svetelného, duchovného sprievodcu. Viac čítaj Energetické a liečivé symboly

     Najväčšiu úlohu zohrávajú farby a ich kombinácie. Tieto energetické symboly, žiariče, vyžarujú do priestoru prostredníctvom prenikajúceho svetla cez ne liečivú, harmonizačnú energiu, ktorá dokáže zmeniť stav psychiky a ovplyvniť tak zdravie, posilňuje, lieči, pomáha ku zmene, alebo pôsobí podľa toho na čo bol tvorený a zameraný. Menší rozmer je vhodný  na nosenie ako prívesok, čím je jeho pôsobenie priame, väčší ako žiarič do priestoru zavesením do okna, či položeným v stojane napríklad na pracovnom stole.

     Farby sú našou súčasťou života či si to uvedomujeme alebo nie. Ak áno, môžeme tým mnohé ovplyvniť, zlepšiť, skvalitniť, jednoducho pomôcť si.

0