Fotogaléria

Na tomto mieste nájdete fotky z rôznych akcií, prednášok, konferencií, výstav, veľtrhov na ktorých som sa zúčastnila.

0

V rámci Tovarišstva historických remesiel a zručností som sa zúčastnila veľtrhu Gardenia v Agrokomplexe Nitra.

1

Na krásny sviatok žien sa stretli krásne žienky na Kurze maľovania mandaly na sklo.

1

V krásnom,starobylom mestečku Nový Jičín sa konal prvý ročník Festivalu zdraví a pohody.

1

10.8.2014 sa stretli krásne kreatívne dámy a veľmi šikovné dievčatko pri tvorbe mandaliek maľovaných na sklo.

1

Ďakujem za krásny víkend v kruhu priateľov, predajcov, návštevníkov i účastníkov mojej prednášky " Mandaly a kódy v svetle školy Márie Matky".

1

V krásnom prostredí Jeseníkov sa konalo Jesenické nebe. Ďakujem za vzájomnné zdieľanie, príležitosť i krásne stretnutia.

1

Cez krásny slnečný víkend prebehli v Bratislave 18.Dni zdravia.

1

V pezinskom kultúrnom centre v dňoch 8.-9.3.2014 sa konal 15.ročnik ORBIS HARMONIAE.

1

Ďakujem. Ďakujem Ďakujem.

Ďakujem za nádherné 2 spoločné dni v škole Márie Matky - škole lásky i cesty k sebe samému cez pochopenie, prijatie, liečenie. Ďakujem za dar liečivej Energie Milujúcej Láskavosti Márie Matky, ktorou všetci účastncí boli obdarení.

1

8.-9.2.2014 sa konal už XXIX. brnenský ASTROVÍKEND. Ezoterický festival - Dni tajomna a zdravia pod názvom "Harmónia tela a duše - cesta k dlhovekosti" sa niesla v krásnej atmosfére naplnenej mnohými prednáškami, hudbou krištálových mís i tancom.

1

V nádhernom súzvuku duší i srdiečok sa uskutočnil 1.2.2014 kurz maľovania na sklo “ Namaľuj si novoročnú mandalu”.

1

Prosteníctvom Združenia cechov historických remesiel som mala možnosť vystavovať i predávať niekoľko dní na Vianočných trhoch v Inchebe Bratislava.

1

4.12.2013 v predmikulášskom čase sa zišli ženy, v Apollo klube na Súkeníckej ulici v Bratislave, aby ponúkli širokej verejnosti svoje výrobky, služby či umenie.

1

Ďakujem za Uničovské Súznenie. Bolo krásne, milé a veľmi silné. Ľudia, atmosféra, prednášky.

1

V úzkom kruhu spriaznených duší i srdiečok sa uskutočnil kurz maľovania na sklo " Mandala - ako cesta do stredu duše".

1

V mestskom kultúrnom centre CK Junior v Leviciach dňa 9.11.2013 som sa zúčastnila Dňa ezoteriky. Bolo to stretnutie s príjemnými a otvorenými ľuďmi. S mnohými sme okrem záujmu o predávaný tovar diskutovali a rozprávali o rôznych témach. Ďakujem všetkým, s ktorými som sa mohla zoznámiť, ktorí prišli a aj odniesli si niečo zo svetla skla pre seba či svojich blízkych.

1

Prišla jeseň a s ňou okrem iných udalostí aj 3. ezoterický festival v Jeseníku.

1

Krásne miesto, s krásnymi ľuďmi, srdečné prijatie i vzájomné zdieľanie duší i srdiečok. Ďakujem všetkým s ktorými som bola, stretla sa, strávila krásne chvíle v radosti i vzájomnom obdarovaní.

1

Astrovíkend Olomouc - ďakujem za krásne dva dni v starobylom Olomouci s milými a blízkymi ľuďmi i z a všetkých ktorí prišli do Centra Fontána, a spoločne sme sa mohli potešiť, povzbudiť, porozprávať, stretnúť i zakúpiť čo koho zaujalo.

1

Koncom septembra 2013 som aj so skupinou tématicky zameranou navštívila Lurdy vo Francúzsku, kde som bola na osobnej púti za seba, za rodinu, duše ktoré sú i blízke i vzdialené, za národ, Slovensko i celú Zem, aby sme v láske a mieri smerovali k budúcnosti v tu a teraz a mi ako bytosti svetla sme o tom svedčili. Je to miesto kde v požehnanom tichu svojho srdca bytostne cítiť viac ako inde ženské energie lásky a bezpodmienečnej lásky Márie Matky. Je to miesto zjavení a uzdravení na tele, duchu i duši ktoré leží na brehu rieky Gávy pod úpätím Pyrenejí. Ďakujem za túto možnosť i za všetko čo som tam dostala a prijala.

1

Ďakujem za krásne chvíle s drahými dušami v Martine na DVANÁSTOM TURČIANSKOM FESTIVALE ZDRAVÉHO ŽIVOTNÉHO ŠTÝLU i za všetkých ktorí ste prišli na prednášku "Cesta lásky a svetla v energiách jednoty", pristavili sa, porozprávali i odniesli kúsok svetla do svojich príbytkov z " mojej tvorby".

1

JEDENÁSTY TURČIANSKY FESTIVAL ZDRAVÉHO ŽIVOTNÉHO ŠTÝLU ZŠ JAHODNÍCKA MARTIN .

Boli to dva krásne, svetlom a láskou prežiarené dni plné krásnych a srdečných ľudí v srdci Slovenska.

1

Krásne a hodnotné podujatie. Ďakujem všetkým ktorí prišli, pristavili sa, porozprávali a odišli nielen s peknými zážitkami, ale aj s kúskom mojej tvorby. Verím že sa znovu stretneme.

1

Hodnotný program plný krásnych ľudí, stretnutí...
Ďakujem za Váš záujem, pristavenie sa, porozprávanie i zakúpenie z mojich výrobkov maľovaných na skle.

1

Lorna Byrneová má od útleho detstva výnimočnú schopnosť vidieť anjelov a komunikovať s nimi. Anjeli sú jej stálymi spoločníkmi a radcami.

1

Projekt Inspired Women 2013 vznikol za účelom vytvorenia priestoru

1

Prebehlo krásne duchovné podujatie ORBIS HARMONIAE 2013 v Pezinku, ktoré bolo plné nového poznania i stretnutí so vzácnymi ľuďmi. Som veľmi rada, že aj ja som sa zúčastnila a mohla prezentovať a predávať výsledky mojej práce ( energetické a liečivé symboly, obrázky, mandaly, svietniky, bohyne), v kruhu blízkych ľudí. Ďakujem všetkým, ktorí sa zastavili a kúpili kúsok svetla do svojho života.

1