Maľba na sklo

V tejto sekcii nájdete rozdelenie maľovaných obrázkov na sklo do skupín:

  • Energetické a liečivé symboly - samostatný popis,
  • Prívesky – vhodné ako šperk, či doplnok k odevu,
  • Anjeli  - vhodné na zavesenie do okien ako vitráž  rôznych veľkostí, či s osobným alebo všeobecným odkazom na užšie prepojenie sa so svetom anjelov,
  • Bohyne – vhodné ako žiarič do priestoru, alebo nosenie na podporu, vyzdvihnutie a prebudenie vnútorného sveta ženy ako bohyne. Možnosť osobnej bohyne na konkrétny účel,
  • Iné – vianočné či iné motívy a tvary maľované na skle rôznych veľkostí.

 

Upozornenie:

Chrániť pred pádom, vodou a poškriabaním ostrými predmetmi. Nepoužívať na zavesenie kovovú retiazku. Hrozí možnosť poškodenia. 

 Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autora stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie. 

Vyrobené na Slovensku.Handmade

0

    V tejto časti sa  nachádzajú energetické a liečivé symboly ako posolstvá ktoré preberám od duchovných bytostí svetla, anjelov, majstrov, maľované na skle. Symbol je komunikačný prostriedok, ktorým tieto bytosti sprostredkovávajú svoj odkaz.

Pri objednávke na niečo konkrétne je to energetická pomoc k riešeniu, liečeniu, podpore určitého problému.

Môžu byť osobné, kedy prostredníctvom svojho duchovného sprievodcu,  sa napojím  na duchovného sprievodcu, anjela, konkrétneho človeka a namaľujem symbol aj s textovým vysvetlením a odkazom za určitým účelom. Môžu ich použiť všetci, ktorých nejakým spôsobom oslovili, zaujali, precítili, alebo ich potrebujú využiť na rovnaký zámer či problém.

Niektoré symboly sú všeobecné, ktoré majú rovnakú energetickú symboliku pre každého kto ho chce použiť. Význam jednotlivých symbolov sú napísané pri každej fotke obrázku.

S láskou a rada Vám namaľujem pod vedením duchovných sprievodcov práve ten Váš.

Sú v rôznych veľkostiach a tvaroch. Môžu byť ako ozdoba, šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru ako energetický žiarič.

Ich energia je trvalá. Nezmenší sa, nestratí ani nevyprchá.

Farby na fotografii môžu mierne líšiť od originálu vzhľadom k dopadu svetla či blesku.

Pri záujme a po dohode Vám k obrázku, prívesku pribalím v cene aj mnou maľovanú hodvábnu ručne šitú šnúrku, farebne vhodnú.

Maľované obrázky treba ich chrániť pred vodou a poškrabaním ostrými predmetmi.

Voľné obrázky sú okamžite k dispozícií.

Môžete si vybrať aj ktorýkoľvek prívesok, ktorý sa Vám páči, či hodí do šatníka.

Do svojej objednávky – požiadavky môžete uviesť účel na ktorý chcete aby bol prívesok či symbol vyrobený, alebo to môžete nechať na duchovné bytosti, ktoré ten správny a  potrebný odkaz prostredníctvom mňa Vám odovzdajú.

Vhodné aj ako darček.

Dodacia lehota od objednávky je 7-14 dní, vzhľadom k postupom ktoré musia byť zachované pri práci s farbami a dobou schnutia i počtu objednávok.

Cena: malý rozmer /priemer 6 cm /           10,- €

           stredný rozmer / priemer 10 cm /    15,- €

            veľký rozmer / priemer 15 cm /      20,- €

            najväčší rozmer / priemer 30 cm / 40, - €

Upozornenie:

Chrániť pred pádom, vodou a poškriabaním ostrými predmetmi. Nepoužívať na zavesenie kovovú retiazku. Hrozí možnosť poškodenia.

Ak máte záujem o ktorýkoľvek výrobok, kontaktujte ma na email: svetlozeny@gmail.com, alebo cez kontaktný formulár.

Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autora stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie. 

Vyrobené na Slovensku, Handmade

    

Slovo mandala pochádza zo sanskrtu a znamená bod, stred, posvätný alebo magický kruh. Kruh tiež znamená celistvosť, kľud, harmóniu, prepojenie, súhru, nekonečnosť života, stred sveta, ale tiež spoločenstvo ľudí, spoluprácu, dokonalosť a krásu. Kruh má schopnosť koncentrovať energiu a ak je rozvinutý do priestoru, dokáže harmonizovať a ovplyvňovať široké okolie.

Mandaly nás prepájajú na jemnohmotnej úrovní s duchovným svetom, vesmírom, zemou, prepájajú s makrokozmom i mikrokozmom, pomáhajú a podporujú náš osobnostný i duchovný rozvoj, postup, transformáciu. Sú tiež terapeutický nástroj, môžete s pomocou nich meditovať, relaxovať, slúžia na sebaspoznávanie, ochranu, liečenie,  harmonizovanie. Vedomie mandaly nesie v sebe potenciál zmien, preto nás vedie k pochopeniu nových významov z iných uhlov pohľadov, rozvíja schopnosti, poznanie, múdrosť.

Mandaly, ktoré sú tu uverejnené sú mojou tvorbou, prostredníctvom mojich duchovných sprievodcov, maľované na papier, alebo sklo.

V prípade záujmu ma kontaktujte na e mail: svetlozeny@gmail.com, cez kontaktný formulár nižšie na stránke, alebo telefonicky 0911 756 324.

Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autora stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie. 

Mandaly maľované na papier:

1. Mandala  Kristovskej energie

Božská stvoriteľská múdrosť (oko)je centrum , prepojené so srdcom-láskou, ktoré prechádza do nového vedomia / vertikálna rovina/.

Kristovská energia, ktorá prostredníctvom  zvuku-hlasu, vibrácie, sily, energie lásky mení -transformuje  štruktúry na svetlo , ktoré vchádzajú - vychádzajú  všetkými smermi /horizontálna rovina/.

"Ja Som vchádzanie i vychádzanie"        

2. 15 čakrová - interdimenzionálna mandala

3. Mandala lásky k Bohu, svetu a ľuďom

Aktuaizované 3.11.2013

Mandaly maľované na sklo: http://www.svetlozeny.sk/mandaly-malovane-na-sklo-2polrok-2013

 

 

Tu nájdete ponuku ručne maľovaných sklenených svietnikov rôznych tvarov i veľkostí. Podľa požiadavky rada urobím aj iné kombinácie farieb, tvarov, atď.

Vhodné aj na slávnostné príležitosti, bytovú dekoráciu, svadobnú výzdobu, darček či osobnú potrebu, napr. na oltárik.

 

 

       

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte prostredníctvom kontaktného fotmulára, alebo emailom : svetlozeny@gmail.com

Vianočné či iné motívy a tvary maľované na skle rôznych veľkostí.

Viac v Galérií