Meditačný večer – Meditácie lásky s mandalami 30.8.2016

Verzia pre tlačVerzia pre tlač

                                                 

                                      Srdečne a s láskou vás pozývam na meditačný večer -

                                   Meditácie lásky s mandalami.

                    Stretneme sa dňa 30.8.2016 so začiatkom o 17,30 hod.,

                                             Dvojkrížna 49 v Bratislave. 

Tieto stretnutia sú rovnako pre ženy ako aj mužov.

Je to ponuka, možnosť, pretvárať tak prostredníctvom  zmeny vedomia, pochopenia, nového poznania, pravdy, múdrosti, odpustenia i lásky seba samého, svoj život s možnosťou osobného posunu, pričom máte možnosť aj takýmto spôsobom vnášať duchovno do svojho reálneho života tu a teraz a zároveň tak napomôcť všetkým bytostiam žijúcim na Matke Zemi i Matke Zemi.

Budeme sa prepájať so samým sebou, Máriou Matkou, či inými duchovnými bytosťami, Vemírom, Matkou Zemou, vnímať, preciťovať i učiť sa chápať jednotlivé druhy, či kvality lásky až po tú bezpodmienenčú, aby sme ju dokázali vniesť do každodenného života sebe, tak aj druhým, Matke Zemi, svetu, ľudstvu, Vesmíru, Bohu. Aby na ceste sebapoznania ste mohli s radosťou prijímať i spoznávať sa vo všetkých formách v tejto dobe transformačných zmien a naše svetlo lásky (ženy či muža) svietilo stále silnejšie a žiarivejšie.

Meditácie sú vždy tématicky zamerané na oblasti akoprácu s Matkou Zemou, odpustenie, sebaliečenie, očisťovanie, ochrana, prepájanie s Vesmírom, samým sebou, Ja, dušou, otvorenie srdca, navyšovanie vibrácií, posilňvaním energie, čakier, rozširovanie vedomia, posilnenie a prežívanie lásky, meditácie s anjelskymi bytosťami či Majstrami, vyšším duchovným svetom atď.

Zároveň budeme pracovať aj s mandalami, maľovanými na skle, o ktorých si vždy niečo povieme, intuitívne si z nich vyberiete a ktoré budú súčasťou meditácií.

Vzhľadom na obmedzenú kapacitu miest prosím prihlasujte sa prostredníctvom kontraktného formulára na stránke nižšie, mailom: svetlozeny@gmail.com, alebo tel. 0911 756 324.

Vložné je 5,- €.

Teším sa na spoločné stretnutie.

                                                                             S láskou ste všetci vítaní.

                                                                                        Janka Bálintová

Zobraziť galériu?: 
Nie