Meditačný večer – Meditácie lásky s mandalami 22.5.2019

Verzia pre tlačVerzia pre tlač

                                           

                                                             Milí priatelia,            

                  srdečne a s láskou vás pozývam na ďalší meditačný večer

                                                      Meditácie lásky s mandalami,                                              

Stretneme sa  v stredu 22.5.2019 o 18,00 hod. v relaxačnom centre AJOMÍRA, Dvojkrížna 49 v Bratislave (žlto-modrá administratívna budova na prízemí, cca 200 m od železničnej stanice a konečnej zastávky autobusu č.70)                 

Tieto stretnutia sú rovnako pre ženy ako aj mužov.

Budeme sa prepájať so samým sebou, Máriou Matkou, či inými duchovnými bytosťami, Vemírom, Matkou Zemou, vnímať, preciťovať i učiť sa chápať jednotlivé druhy, či kvality lásky až po tú bezpodmienenčú, aby sme ju dokázali vniesť do každodenného života sebe, tak aj druhým, Matke Zemi, svetu, ľudstvu, Vesmíru, Bohu. Aby na ceste sebapoznania ste mohli s radosťou prijímať i spoznávať sa vo všetkých formách v tejto dobe transformačných zmien a naše svetlo lásky (ženy či muža) svietilo stále silnejšie a žiarivejšie.

Meditácie sú vždy tématicky zamerané na oblasti ako: prácu s Matkou Zemou, odpustenie, sebaliečenie, očisťovanie, ochrana, prepájanie s Vesmírom, samým sebou, Ja, dušou, otvorenie srdca, navyšovanie vibrácií, posilňvaním energie, čakier, rozširovanie vedomia, posilnenie a prežívanie lásky, meditácie s anjelskymi bytosťami či Majstrami, vyšším duchovným svetom atď.

Zároveň budeme pracovať aj s mandalami, maľovanými na skle, o ktorých si vždy niečo povieme, intuitívne si z nich vyberiete a ktoré budú súčasťou meditácií.

Prihlasujte sa prosím prostredníctvom kontaktného formulára na stránke nižšie, mailom: svetlozeny@gmail.com,

alebo tel. 0911 756 324, aby ste si zabezpečili svoje miesto a zároveň sme mohli pre vás vytvoriť pohodlné miesto k meditácií.

Vložné je 5,- €.

Teším sa na spoločné stretnutie.

                                                                                     S láskou ste všetci vítaní.

                                                                                            Janka Bálintová

Zobraziť galériu?: 
Nie