Krištáľová esencia ochrany láskou Márie Matky

Verzia pre tlačVerzia pre tlač

 

( Aura esencia )

Je esencia, ktorá sa strieka do aury, aby sa vytvorila okolo tela energetický obal, cez ktorý pracujú svetelné bytosti. Pôsobí vo všetkých jemnohmotných telách človeka a pritom jemne pôsobí aj na fyzické telo. Jej energia  spolupracuje s energiou daného človeka, ktorý si z nej berie toľko, koľko mu jeho podvedomie dovolí. Stačí streknúť v oblasti hlavy 2-3x a rukou túto esenciu rozprúdiť  kruhovým pohybom okolo celej postavy človeka. Je dobré sa strieknutej esencie aj nadýchnuť. /Pozor na oči/

Aura esencia vydrží v aure pôsobiť 8-10 hodín. Univerzálne použitie je 1-2 x denne. Je možné použiť  aj pre deti. Je určená pre dennú potrebu  a len na vonkajšie použitie do aury. Pomáha nám riešiť témy s ktorými energia esencie súvisí.

Aura Esencia je vyrábaná ručne. Zloženie: voda, alkohol, esencia krištáľu so záhnedou,  Energia svetelných bytostí, esenciálne oleje. Objem: 30 ml, 55 ml. Vôňa: šalvia.

Obsahuje všetky 4 živly Zeme, esenciu krištáľu lásky so záhnedou. Je nabitá silou mantry  Óm počas splnového Óm healingu, vibráciami hudby Kráľovny nebies, energiou Zeme, mesiaca v splne, slnka, symbolom Energie Milujúcej Láskavosti Márie Matky, harmonizovaná na čakrovom orgonite. Je v nej sila ochrany Zeme, sila lásky znásobená silou Luny, Slnka, ktorá vedie do rovnováhy mužskej a ženskej energie. A to všetko vo vode z posvätného miesta.

Aura esencia by nemala byť vystavovaná priamemu slnečnému žiareniu a vysokej teplote.

Táto Krištáľová esencia ochrany láskou Márie Matky slúži na:

  • Ochranu našej aury pred negatívnymi vplyvmi, elektrosmogom, žiarením z okolia, nechcenou manipuláciou a negativizmom od druhých, energetickými vampírmi
  • Harmonizáciu
  • Prepojenie nás so Zemou i Energiou Milujúcej Láskavosti Márie Matky.

 

    Táto esencia nás obaľuje láskou Energie Milujúcej láskavosti Márie a Matky a odráža od nás všetko negatívne preč  a zároveň zahaľuje ako Avalonská hmla, cez ktorú nič neprejde.

Možnosť objednať prostredníctvom kontaktného formulára, e-mailom: svetlozeny@gmail.com

cena: 30ml    =   4,- €           

         55 ml   =   7,- €

Výhradný výrobca, distribútor : Mgr.Jana Bálintová – Esiel,  www.svetlozeny.sk

Zobraziť galériu?: 
Nie