Aura esencia UZEMNENIA

Verzia pre tlačVerzia pre tlač

 

 

Je esencia, ktorá sa strieka do aury, aby sa vytvoril okolo tela energetický obal, cez ktorý pracujú svetelné bytosti.  Pôsobí vo všetkých jemnohmotných telách človeka a pritom jemne pôsobí aj na fyzické telo. Jej energia  spolupracuje s energiou daného človeka, ktorý si z nej berie toľko, koľko mu jeho podvedomie dovolí. Stačí streknúť v oblasti hlavy 2-3x a rukou túto esenciu rozprúdiť  kruhovým pohybom okolo celej postavy človeka. Je dobré sa strieknutej esencie aj nadýchnuť. /Pozor na oči/

 

 

Aura esencia vydrží v aure pôsobiť 8-10 hodín. Univerzálne použitie je 1-2 x denne. Je možné použiť  aj pre deti. Je určená pre dennú potrebu  a len na vonkajšie použitie do aury. Pomáha nám riešiť témy s ktorými energia esencie súvisí.

Aura Esencia je vyrábaná ručne. Zloženie: voda, alkohol, rastlinné esencie, energie svetelných bytostí, esenciálne oleje. Objem: 30 ml, 55 ml. Vôňa: harmanček.

Obsahuje vodu z prameňa, potoku, jazera, sútoku riek, mora prostredníctvom vloženej mušle,  esencie jarných rastlín, kvetov zo stromov, koreňa, dreva, ogonitu s akvamarínom, esenciu zeleného achátu, jazerného kameňa i kameňa so sľudou z lesa. Je nabitá silou mantry  Óm počas splnového Óm healingu, energiou Zeme, Mesiaca v splne, Slnka, harmonizovaná na čakrovom orgonite.

Aura esencia by nemala byť vystavovaná priamemu slnečnému žiareniu a vysokej teplote.

Táto Esencia uzemnenia slúži na:

  • Uzemnenie pri meditáciách pre tých, ktorí majú problém sa vracať späť do tu a teraz, viac pracujú s dušou a hornými čakrami,
  • Znovuzískanie rovnováhy tela a duše,
  • Prepojenie s Matkou Zemou Gaiou, na prepojenie a  prácu s ňou, čistenie, odstraňovanie negatívnych nánosov spôsobené myšlienkovými procesmi ľudí,
  • Uzemnenie a prepojenie neba so zemou, s jej hlbokými štruktúrami. Je to uzemnenie v láske k zemi,
  • K vyjadreniu tvorivosti, sebauvedomeniu si seba v prítomnosti, radosti v tu a teraz. 

 

    Vhodná aj na streknutie do prostredia, priestoru v ktorom žijeme, pohybujeme sa /byt, kancelária, dopravný prostriedok/. Kdekoľvek cítime že to potrebujeme.

Uzemňovanie zároveň prečisťuje prepojenie medzi nebom a zemou. Čistí tento svetelný informačný kanál. Sme duše svetla, ktoré  svetlo majú ako prijímač a vysielajú ho ďalej  Matke Zem. Z hora prijímame, dole vysielame, pretože naše  čakry na chodidlách sú spojené so zemou. To čo z rúk vychádza, to zachytáva aj zem. To isté aj srdce. Nielen ruky sú nosičom a slúžia na vyžarovanie energie, ale aj nohy. Tie nás uzemňujú, lebo sú najbližšie. Priamym dotykom chodidiel a vzájomným spojením odovzdávajú informácie.  Tok energie a informácií ide samozrejme aj naopak.

Prostredníctvom  tejto esencie je prepojený aj svet elfov, víl, prírodných bytostí, ktoré obsahujú rastliny a súčasti aura esencie, ktoré sú  prítomné v každej jednej kvapke esencie. Chránia, opatrujú, pomáhajú uzemňovať, prepájať a aj nás učia. Učia láske k prírode, jej bytostiam, životu. Na svojej vysokovybračnej  jemnohmotnej úrovni svojou jemnosťou a silou vnášajú  a pomáhajú nám naše zámery realizovať v tvorivosti sebaobjavením.

Možnosť objednať prostredníctvom kontaktného formulára, e mailom: svetlozeny@gmail.com

cena: 30 ml = 4,- €

          55 ml = 7,- €

Výhradný výrobca, distribútor : Mgr.Jana Bálintová – Esiel,  www.svetlozeny.sk

 

 

Zobraziť galériu?: 
Nie