Aura esencia Rozjasňujúca

Verzia pre tlačVerzia pre tlač

                                                                             

Je esencia, ktorá sa strieka do aury, aby sa vytvoril okolo tela energetický obal, cez ktorý pracujú svetelné bytosti.  Pôsobí vo všetkých jemnohmotných telách človeka a pritom jemne pôsobí aj na fyzické telo. Jej energia  spolupracuje s energiou daného človeka, ktorý si z nej berie toľko, koľko mu jeho podvedomie dovolí. Stačí streknúť v oblasti hlavy 2-3x a rukou túto esenciu rozprúdiť  kruhovým pohybom okolo celej postavy človeka. Je dobré sa strieknutej esencie aj nadýchnuť. /Pozor na oči/.

Aura esencia by nemala byť vystavovaná priamemu slnečnému žiareniu a vysokej teplote. Môže sa kombinovať s mesačnými –splnovými i vzájomne.

Aura esencia vydrží v aure pôsobiť 8-10 hodín. Univerzálne použitie je 1-2 x denne. Je možné použiť  aj pre deti. Je určená pre dennú potrebu  a len na vonkajšie použitie. Pomáha nám riešiť témy s ktorými energia esencie súvisí.

Aura esencia je vyrábaná ručne.

Zloženie: voda, alkohol, energie svetelných bytostí, esenciálne oleje, prírodný, nebrúsený rubín 

Objem: 30 ml, 55 ml. Vôňa: jazmín

Obsahuje vodu z posvätného prameňa v Mariánke , esenciu prírodného nebrúseného rubínu, energie svetelných bytostí. Je nabitá silou a  energiou Zeme, všetkých živlov, slnka počas jarnej rovnodennosti. Prešla všetkými fázami energie slnka od východu po západ, harmonizovaná na čakrovom orgonite.

Táto Rozjasňujúca aura esencia pomáha:

  • vytvoriť rovnováhu mužskej a ženskej energie
  • pomáha rozjasniť myseľ
  • pozitívne vnímať život, svet
  • proti depresií, smútku, vnútornej bolesti
  • prečisťovať, rozjasňovať ducha, telo I dušu
  • dodáva chuť do života, do nových začiatkov
  • pri vzniku a rastu nového

 

Táto aura esencia pomôže rozjasníť srdce, poznanie, osvietťi,osvetliť pravdu, vyjasníiť myseľ, aby rozhodnutia plynuli zo srdca

Prináša a prinavracia radosť do života, rozjasňuje ho,odháňa, odnáša smútok. Lieči jemnohmotné telá silou a jasom slnka. Energia slnka dáva, lieči a prinavracia životu energiu, silu, vytrvalosť, odhodlanoisť.

Kameň-rubín symbolizuje oheň srdca - lásku srdca, sílu lásky a života,Energiu, ktorá spaľuje všetko zlé. Prepája rôzne hierarchie - silu a city.Dodáva dobrotu a veselosť, posilňuje pamäť.

Podporuje našu lásku k pravde a k múdrosti. Vynikajúco pôsobí na srdcové choroby, pomocníkom pri prekonávaní ťažkých chorôb, pooperačných problémov. Llieči krvný obeh, zastavuje krvácanie

Možnosť objednať prostredníctvom kontaktného formulára, e-mailom: svetlozeny@gmail.com

cena: 30 ml = 4,- €
             55 ml = 7,- €

Odber možný osobne v Bratislave, poštou po úhrade na účet, alebo na dobierku. 

Výhradný výrobca, distribútor : Mgr. Jana Bálintová ,  www.svetlozeny.sk

 

 

Zobraziť galériu?: 
Nie