Aura esencia Očisťujúca

Verzia pre tlačVerzia pre tlač

                                                             

Je slnečná esencia, ktorá sa strieka do aury, aby sa vytvoril okolo tela energetický obal, cez ktorý pracujú svetelné bytosti.  Pôsobí vo všetkých jemnohmotných telách človeka a pritom jemne pôsobí aj na fyzické telo. Jej energia  spolupracuje s energiou daného človeka, ktorý si z nej berie toľko, koľko mu jeho podvedomie dovolí. Stačí streknúť v oblasti hlavy 2-3x a rukou túto esenciu rozprúdiť  kruhovým pohybom okolo celej postavy človeka. Je dobré sa strieknutej esencie aj nadýchnuť./Pozor na oči/. 

Aura esencia by nemala byť vystavovaná priamemu slnečnému žiareniu a vysokej teplote. Môže sa kombinovať s mesačnými –splnovými i vzájomne medzi sebou.

Aura esencia vydrží v aure pôsobiť 8-10 hodín. Univerzálne použitie je 1-2 x denne. Je možné použiť  aj pre deti. Je určená pre dennú potrebu  a len na vonkajšie použitie. Pomáha nám riešiť témy s ktorými energia esencie súvisí.

Aura esencia je vyrábaná ručne.

Zloženie: voda, alkohol, energie svetelných bytostí, esenciálne oleje, slnečný kameň. 

Objem: 30 ml, 55 ml.

Vôňa: grep

Obsahuje vodu z posvätného prameňa v Mariánke , esenciu slnečného kameňa, energie svetelných bytostí. Je nabitá silou a  energiou Zeme, všetkých živlov, slnka počas letného slnovratu. Prešla všetkými fázami energie slnka od východu po západ, harmonizovaná na čakrovom orgonite.

Táto aura esencia vzniknutá počas najdlhšieho dňa,  v najvyššom slnečnom jase I najväčšej sile slnka, v napojení na Matku Zem, ktorá svojou očistnou a transformuijúcou sikou v spojení s duchovnými bytosťami prírody I Vesmíru pôsobía  pomáha  očisťovať jemnohmotné telá od nánosov, negatívnych energiíí, entít a taktiež čistiť všetky čakry .

Pri aplikácií vdýchnite a cez nohy vydýchnite do Matky Zeme všetko negatívne čo máte nahromadené vo vašom fyzickom tele, emočnom I jednotlivých jemnohmotných telách. ( negatívne energie, strachy, bolesti, neodpustenie..)Sila slnka vás uzdravuje, dodá silu, jas, energiu tak ako keď je slnko v jeho najvyššej polohe dňa.

Pomáha pri odpúšťaní sebe i druhým náhradou za lásku.

Afirmácia: Prosím a odpúšťam, prepúšťam všetku  bolesť v akejkoľvek forme, spôsobené mnou či mne,bolesť duše a nahrádzam ju láskou. Ďakujem.

Auraesencia očisťujúca očisťuje cez milosť, vieru a lásku.

Slnečný kameň vnáša do života radosť a svetlo. Šíri okolo seba priaznivú atmosféru a zvyšuje úroveň intuície. Pomôže nabrať nové sily a dodáva silu do ďalšieho života. Jedná sa o alchymistický kameň, ktorý počas meditácií aj v každodennom živote prináša hlboké spojenie so svetlom a liečivou silou Slnka. Ak vás zdržuje váhavosť, či je pre vás ťažké hovoriť „nie“ a stále sa len obetujete pre druhých slnečný kameň vám pomôže. Účinne funguje aj vo chvíľach temných nálad vyvolaných striedaním ročných období, hlavne presvecuje tmu dlhých zím. Pomáha, keď sa chcete odpútať od pocitov diskriminácie, znevýhodňovania a opustenosti. Odstraňuje zábrany. Slnečný kameň tiež zaháňa pocity zlyhania a zvyšuje vedomie vlastnej ceny a sebadôveru. Vyvoláva optimizmus a nadšenie. Pomáha pozerať na všetko z lepšej stránky. Podporuje samoliečiace schopnosti, reguluje činnosť autonómneho nervového systému a udržuje rovnováhu všetkých orgánov.

Možnosť objednať prostredníctvom kontaktného formulára, e-mailom: svetlozeny@gmail.com

cena: 30 ml = 4,- €
            55 ml = 7,- €

Odber možný osobne v Bratislave, poštou po úhrade na účet, alebo na dobierku.

Výhradný výrobca, distribútor : Mgr. Jana Bálintová,  www.svetlozeny.sk

Zobraziť galériu?: 
Nie