Aura esencia Komunikačná-Liečivá

Verzia pre tlačVerzia pre tlač

                                                         

Je esencia, ktorá sa strieka do aury, aby sa vytvoril okolo tela energetický obal, cez ktorý pracujú svetelné bytosti.  Pôsobí vo všetkých jemnohmotných telách človeka a pritom jemne pôsobí aj na fyzické telo. Jej energia  spolupracuje s energiou daného človeka, ktorý si z nej berie toľko, koľko mu jeho podvedomie dovolí. Stačí streknúť v oblasti hlavy 2-3x a rukou túto esenciu rozprúdiť  kruhovým pohybom okolo celej postavy človeka. Je dobré sa strieknutej esencie aj nadýchnuť. /Pozor na oči/.

Aura esencia by nemala byť vystavovaná priamemu slnečnému žiareniu a vysokej teplote.

Aura esencia vydrží v aure pôsobiť 8-10 hodín. Univerzálne použitie je 1-2 x denne. Je možné použiť  aj pre deti. Je určená pre dennú potrebu  a len na vonkajšie použitie. Pomáha nám riešiť témy s ktorými energia esencie súvisí.

Aura esencia je vyrábaná ručne.

Zloženie: voda, alkohol, energie svetelných bytostí, esenciálne oleje, celestín  

Objem: 30 ml, 55 ml. Vôňa: kosodrevina

Obsahuje vodu z posvätného prameňa v Lurdoch vo Francúzsku, esenciu celestínu, energie svetelných bytostí, esenciálny olej. Je nabitá silou a  energiou Zeme, všetkých živlov, mesiaca v splne, slnka, mantrou ÓM počas splnového Óm Healingu, harmonizovaná na čakrovom orgonite.

Táto Esencia Komunikačná-Liečivá pomáha pri:

  •  Zlepšení komunikácie aj komunikácie sebe
  •  Oslobodení sa od strachu vypovedať
  •  Liečení 5.čakry,odblokovaní
  •  Uvoľnení napätia, harmonizuje
  •  Uvoľňovaní hlasiviek, pomáha pri poruchách rétoriky
  •  Zlepšovaní pamäte, zdravia
  •  Liečení nevyslovených a potlačených emócií strachu
  •  Prepojení, komunikácií cez srdce do vyšších dimenzii
  •  Komunikácií a prepojení s dušou, duchovným srdcom 

 

Tak ako mantra ÓM ktorá svojim prapôvodný zvukom lieči, tak aj táto Esencia Komunikačná-Liečivá obsahujúca  jeho vibráciu dáva rozlet, pomáha tvorivosti, dovoľuje nadýchnuť to nové, uzdravuje reč, srdce, vnímanie, počúvanie.

Mantra ÓM, je zvuk primárnej energie, ktorý vzniká a šíri sa celý vesmírom, lieči, harmonizuje všetky úrovne- fyzickú, mentálnu, emocionálnu a duchovnú. ÓM je dokonalý zvuk, ktorý obsahuje všetky zvuky sveta. Na úrovni vesmíru môže napomôcť k zlepšeniu životného prostredia a k nastoleniu harmónie a jednoty v rámci človeka a prírody. Prináša vibráciu jednoty do rozmanitosti stvorenia.

Možnosť objednať prostredníctvom kontaktného formulára, e-mailom: svetlozeny@gmail.com

cena: 30 ml = 4,- €
            55 ml = 7,- €

Výhradný výrobca, distribútor : Mgr. Jana Bálintová ,  www.svetlozeny.sk

Zobraziť galériu?: 
Nie