Aura esencia JEDNOTY

Verzia pre tlačVerzia pre tlač

                                                         

Je esencia, ktorá sa strieka do aury, aby sa vytvoril okolo tela energetický obal, cez ktorý pracujú svetelné bytosti.  Pôsobí vo všetkých jemnohmotných telách človeka a pritom jemne pôsobí aj na fyzické telo. Jej energia  spolupracuje s energiou daného človeka, ktorý si z nej berie toľko, koľko mu jeho podvedomie dovolí. Stačí streknúť v oblasti hlavy 2-3x a rukou túto esenciu rozprúdiť  kruhovým pohybom okolo celej postavy človeka. Je dobré sa strieknutej esencie aj nadýchnuť. /Pozor na oči/. Touto esenciou si  môžete potierať aj 3.oko / 6.čakru/

Aura esencia by nemala byť vystavovaná priamemu slnečnému žiareniu a vysokej teplote.

Aura esencia vydrží v aure pôsobiť 8-10 hodín. Univerzálne použitie je 1-2 x denne. Je možné použiť  aj pre deti. Je určená pre dennú potrebu  a len na vonkajšie použitie. Pomáha nám riešiť témy s ktorými energia esencie súvisí.

Aura Esencia je vyrábaná ručne.

Zloženie: voda z posvätného miesta v Saint Baumé vo Francúzsku a Mariánka, Slovensko, kameň z hory pútneho miesta Saint Baumé, alkohol, energie svetelných bytostí, esenciálne oleje. Objem: 30 ml, 55 ml. Vôňa: levandula.

Voda nabratá deň pred novom vo Francúzsku a Mariánska voda na slnovrat o 12,00 hod.

Esencia je harmonizovaná na čakrovom orgonite vyrábaná na svätojánsku noc, zároveň v splne./24.6.2013/,kedy prišlo  k prílivu silných duchovných energií v súvislosti so vzostupom planéty Zeme, k obrovskému navýšeniu frekvencií a k ďalšej expanzii našich svetelných tiel  i k získaniu oveľa ľahšieho prístupu k 5D vedomiu. Spája sa však i oheň a voda, teplo a dážď, radosť a slzy, oba aspekty slnovratu a zároveň ženský a mužský pól v neviditeľnej sfére .

Vzniká nová JEDNOTA.

Táto voda je z posvätných útrob hory. Jej energia je silou prírody a hornín, ktorými je nabitá. Očisťuje a zjednocuje. Je to esencia jednoty, prepojenia sa so silou Zeme, hôr, vôd, silou skál. Pevnosť, ktorú dáva táto voda pomáha a upevňuje v jednote. Ukotvuje nás  sa v láske, nezištnosti. Je v nej pevnosť i jemnosť zároveň. Jednota v sile i slabosti zároveň. Bielosť kameňa, skaly, je symbolom  čistoty. Všetkého vo všetkom. Je ako mramor, ktorý keď sa vyleští, je hladký, klzký, vlhký, ale zároveň ušľachtilý, nádherný a pevný.

Touto esenciou, ktorou sa strekne alebo pomaže 3.oko, môžete vniesť do svojej intuície pravé poznanie, stred, pravdu. A pravda vás oslobodí, vyvedie na svetlo.

Slúži aj na posilnenie intuície cez výšku, nadhľad. Ako z hory, skalného masívu – nad súčasnú realitu. Pomáha  získať vnútorný nadhľad, iný pohľad, možnosť. Napojením sa na túto jednotu dokážeme pochopiť, ucítiť  a prepojiť sa s ňou, a sebou samým cez srdce láskou. Tak ako sú miesta prepojené láskou Matky Zem, sú spojené aj srdcia všetkých ľudí  v jednote na Zemi.

Výhradný výrobca, distribútor : Mgr.Jana Bálintová,  www.svetlozeny.sk

Možnosť objednať prostredníctvom kontaktného formulára, e-mailom: svetlozeny@gmail.com

cena: 30 ml = 4,- €
           55 ml = 7,- €

Zobraziť galériu?: 
Nie