Aura esencia Harmónie cez lásku Márie Matky

Verzia pre tlačVerzia pre tlač

                                                           

Je esencia, ktorá sa strieka do aury, aby sa vytvorila okolo tela energetický obal, cez ktorý pracujú svetelné bytosti.  Pôsobí vo všetkých jemnohmotných telách človeka a pritom jemne pôsobí aj na fyzické telo. Jej energia  spolupracuje s energiou daného človeka, ktorý si z nej berie toľko, koľko mu jeho podvedomie dovolí. Stačí streknúť v oblasti hlavy 2-3x a rukou túto esenciu rozprúdiť  kruhovým pohybom okolo celej postavy človeka. Je dobré sa strieknutej esencie aj nadýchnuť. /Pozor na oči/.

Aura esencia by nemala byť vystavovaná priamemu slnečnému žiareniu a vysokej teplote.

Aura esencia vydrží v aure pôsobiť 8-10 hodín. Univerzálne použitie je 1-2 x denne. Je možné použiť  aj pre deti. Je určená pre dennú potrebu  a len na vonkajšie použitie. Pomáha nám riešiť témy s ktorými energia esencie súvisí.

Aura esencia je vyrábaná ručne.

Zloženie: voda, alkohol, energie svetelných bytostí, esenciálne oleje, esenciu ruženínu.

Objem: 30 ml, 55 ml. Vôňa: ružový kvet

Obsahuje vodu z posvätného miesta  Lurdy vo Francúzsku. Je nabitá silou mantry  Óm počas splnového Óm healingu, krištáľom ruženín, energiou Zeme, mesiaca v splne, slnka, harmonizovaná na čakrovom orgonite.

Táto Aura esencia Harmónie cez lásku Márie Matky pracuje cez srdcovú čakru. Prepája nás s vnútorným duchovným srdcom, približuje k samému sebe cez Energiu milujúcej láskavosti Márie Matky a harmonizuje nás.  Jej obetavá, súcitná, bezpodmienečná láska nám ukazuje a dáva príklad milovať ako seba, tak aj druhých. Pomáha pri zablokovanej srdcovej čakre, problémoch prijímať či dávať lásku, precítiť jej hĺbku. Pomáha uzdravovať na jemnohmotnej úrovni naše vnútorné dieťa pochopením, láskou, pohojdaním, objatím, ako keď matka hojdá a láska svoje dieťa.

Afirmácia: Som láska. Moje srdce žiari láskou. Moje srdce je uzdravené.

                    Som v harmónií lásky s láskou.

Vnímajte, nechajte  prestúpiť a prežiariť svoje telo, svoj život.

 

Výhradný výrobca, distribútor : Mgr.Jana Bálintová ,  www.svetlozeny.sk

Možnosť objednať prostredníctvom kontaktného formulára, e-mailom: svetlozeny@gmail.com

cena: 30 ml = 4,- €
          55 ml = 7,- €

 

Zobraziť galériu?: 
Nie