Archanjelske energetické pečate - maľované na skle

Verzia pre tlačVerzia pre tlač

Archanjelske energetické pečate sú symbolom energie jednotlivých Archanjelov, ktorí tak jednoduchším spôsobom sa môžu s nami spájať, pomáhať nám, liečiť, viesť nás, inšpirovať, učiť či poznávať jednotlivé kvality lásky či života s prepojením na duchovný svet.

Archanjelské energetické pečate, ktoré sú tu uverejnené sú mojou tvorbou, maľované na skle (špeciálne tvrdenom s upravenými a zaoblenými okrajmi.)Vyrobené ručne, pre lásku k životu a kráse.

Sú maľované na sklo. Priemer skla je 6 cm, v prípade záujmu je možné ich namaľovať aj na iný rozmer skla.

Môžu byť ako ozdoba, prívesok,  šperk, ktorý sa nosí, alebo sa zavesí či položí do priestoru      ( okna, pod lampu, na stenu, stolík), kde prostredníctvom svetla pôsobia na dané miesto ako energetický žiarič. Ich energia je trvalá. Nezmenší sa, nestratí ani nevyprchá. Do každej je vložený polodrahokam ( horský krištáľ, ruženín, ametyst - rôzne), ktorý energiu archanjelských pečatí  ešte zosilní.

Sú maľované ako vitráž, čiže sú farebne transparentné a pri dopade slnka, či svetla vyžarujú svoju energiu do priestoru, alebo pri nosení priamo do srdcovej čakry, aury, biopola človeka.

Farby na fotografii sa môžu mierne líšiť od originálu vzhľadom k dopadu svetla či blesku.

Pri záujme vám pribalím aj mnou maľovanú hodvábnu ručne šitú šnúrku, farebne vhodnú  hodnote 1,- €.

Vhodné aj ako darček.

Dodacia lehota od objednávky je 7-14 dní, vzhľadom k postupom ktoré musia byť zachované pri práci s farbami a dobou schnutia i počtu objednávok.

Upozornenie:

Chrániť pred pádom, vodou a poškriabaním ostrými predmetmi.

Hrozí možnosť poškodenia.

Autor: Mgr.Jana Bálintová www.svetlozeny.sk

Vyrobené na Slovensku, SR, Bratislava, handmade

Všetky výtvarné diela podliehajú ochrane autorských práv. Akékoľvek ich kopírovanie či použitie cudzou osobou bez súhlasu autora stránky www.svetlozeny.sk sa považuje za ich porušenie. 

Cena:

malý rozmer /priemer 6 cm /10,- €

stredný rozmer / priemer 12 cm / 15,- €

veľký rozmer / priemer 15 cm /20,- €

najväčší rozmer / priemer 25 cm / 40, - €

 

V prípade záujmu ma kontaktujte na mail: svetlozeny@gmail.com

Význam symbolu:

1.AA Michael – Archanjelska pečať

Znamená „Ten ktorý je podobný Bohu“  - Zaisťuje ochranu, statočnosť, dôveru a bezpečie. Radí ohľadne zmyslu života, pri rozhodnutiach, pomáha zbavovať sa strachu

Kameň: horský krištáľ

 

2.AA Uriel – Archanjelska pečať

Znamená „Boh je svetlo“ – zaisťuje intelektuálne porozumenie, stará sa o konverzáciu, nápady, skúšky, školy, štúdium. Jeho úlohou je zalievať svetlom nepríjemné situácie a osvetľovať tak našu schopnosť  riešiť problémy.

Kameň: horský krištáľ

 

3.AA Gabriel – Archanjelska pečať

Znamená „Boh je mojou silou“ – je poslom pomáhajúcim všetkým pozemským šíriteľom slova, pomáha pri všetkých aspektoch rodičovstva, vrátane počatia, adopcie, pôrodu

Kameň: horský krištáľ

 

4.AA Rafael - Archanjelska pečať

Znamená „Boh lieči“.  Má na starosti uzdravovanie tela ľudí aj zvierat. Pomáha i všetkým liečiteľom, pri vzdelávaní a i, sprevádza cestovateľov, spojí vás so spriaznenou dušou.

Kameň:horský krištáľ

 

5.AA Metatron – Archanjelska pečať

Znamená „Anjel prítomnosti“ -  Má na starosti posvätnú geometriu, pracuje s vesmírnou energiou vrátane manažmentu času. Spolu s Máriou Matkou pomáha deťom vrátane tých, ktorí už prešli na druhú stranu. Jeho zásah často pomôže prebudiť v mladých ľuďoch duchovné uvedomenie a porozumenie.

Kameň: horský krištál

 

6.AA Jofiel – Archanjelska pečať

Znamená „Krása Božia“ – skrášľuje a pozdvihuje myšlienky a pocity, čistí váš život od neporiadku.

Kameň: horský krištáľ

 

7.AA Anael – Archanjelska pečať

Pomáha oslobodiť od kolektívnych vedomí, rán, prijatie tmy aby sa opať vyjasnilo, krst ohňom, opatovná sloboda. Je archanjel romantickej lásky, sily priateľstva a všetkého jemného, čo skrášľuje a pozdvihuje život v kráse a láske.

Kameň: horský krištáľ

 

8.AA Raguel – Archanjelska pečať

Znamená „Priateľ Boha“ – je archanjel spravodlivosti, uzdravuje hádky a nedorozumenie, prináša harmóniu

Kameń: horský krištáľ

 

9.AA Chamuel- Archanjelska pečať

Pomáha nám vniesť radosť do života, oživiť vnútorné dieťa, lásku. vzťahy

Kameň: horský krištáľ

 

10.Pečať  Kristovského vedomia

Kameň: horský krištáľ

 

11.Pečať Márie Magdalény

Kameň: horský krištáľ

 

12.Symbol Energie milujúcej láskavosti Márie Matky

Symbol bezpodmienečnej lásky, ktorá lieči, ochraňuje, harmonizuje.

Kameň: ruženín

 

13. AA Zadkiel: Archanjelska pečať

Znamená „Spravodlivosť Božia“. AA Zadkiel nám pomáha dosiahnuť slobodu cez odpustenie , transformáciu tmy v nás, rozpúšťať karmu, sebapoznanie.Uzdravuje bolestné spomienky, pripomína nám náš božský duchovný pôvod a poslanie. Lieči pamäť a mentálne vzorce, pomáha študentom zapamätať si fakty a čísdla pri skúškach.

Kameň: horský krištáľ

 

 

14. AA Sandalfon: Archanjelska pečať

Znamená „brat“, pretože je dvojčaťom AA Metatrona. AA Sandalfon je AA hudby a modlitieb. Pomáha AA Michaelovi pri odstraňovaní strachu a jeho následkov/prostredníctvom hudby/ Pomáha posielať modlitby do neba, odovzdáva a doručuje modlitby medzi Bohom a ľuďmi, lieči agresívne sklony, lieči bolesti srdca, posilňuje radosť cez vnútorné dieťa; pomáha v procese odpustenia na všetkých úrovniach, a prijatí všetkých pocitov.

Kameň: tyrkenit

 

15. AA Raziel: Archanjelska pečať

Znamená „Tajomstvo Božie“ . AA Raziel stojí veľmi blízko Boha, preto počuje a pozná tajomstvá týkajúce sa záhad sveta, vesmíru, alchýmie či zhmotňovania. Pomáha porozumieť tajomstvám vesmíru, stará sa o spomienky a uzdravovanie z minulých životov, o porozumenie duchovnej múdrosti, ako je výklad snov. Pomáha pri uvoľnení zlosti; detoxikácií, čistení; spoznaní Boha v sebe a opačne; pochopení hojnosti vnútra, ktorá sa manifestuje v našom živote.

Kameň: horský krištáľ

 

16. AA Jeremiel: Archanjelska pečať

Znamená „Súcit Boží“. AA Jeremiel nás inšpiruje a motivuje, aby sme sa oddali duchovnej službe. Pomáha v procese získavania božskej múdrosti. Pomáha s odpustením, s osobnou zmenou, lieči emócie. Pomáha vytvárať a chápať spirituálne vízie a jasnozrivosť, umožňuje nám náhľad na život, aby sme dokázali urobiť patričné zmeny a žiť podľa svojich prianí.

Kameň: ametyst

 

17. AA Azrael: Archanjelska pečať

Znamená „Ten ktorému pomáha Boh“. Lieči zármutok, bolesť, žiaľ. Utešuje pozostalých , pomáha dušiam na druhú stranu, aby boli prijaté a zahrnuté láskou. AA Azrael pomáha duchovným učiteľom pri ich práci, pomáha ľuďom pri procese pochopenia i liečenia smútku a žiaľu.

Kameň: horský krištáľ

 

18. AA Samael : Archanjelska pečať

je nazývaný „ Duchom času“, ktorý svojou silou ukončuje, až ničí , aby mohlo vzísť nové a transformáciou zmenené na vyššiu úroveň vedomia, myslenia, konania.

Kameň: horský krištáľ

 

 

Možete si ich objednať prostredníctvom kontaktného formuláru na stránke nižšie, či mailom na: svetlozeny@gmail.com

Zobraziť galériu?: 
Áno